Królestwo Azure

Benjamin North

Go down

Benjamin North

Pisanie by Benjamin North on Pią Gru 09, 2011 6:14 pm1 Imię i nazwisko : Benjamin North

2 Wiek : 146 lat/26 lat

3 Rasa : Wampir

4 Wygląd : Zimne jak lodowiec oczy w kolorze zimowego nieba kontrastują z jedwabistymi włosami mieniącymi się w słońcu jak stare złoto. Ma prosty, klasyczny nos i blade, wąskie usta zazwyczaj wygięte w ironicznym półuśmiechu.

5 Charakter : Można śmiało powiedzieć, że to wampirze indywiduum. Osobnik rozchwiany emocjonalnie, gdy nie jest chorobliwie wesoły i dowcipny to zamienia się w ponure i zamknięte w sobie monstrum, któremu lepiej nie wchodzić w drogę. Mimo wszystko jednak jest wspaniałym i wartościowym człowiekiem (wampirem). Oczywiście, gdy się go lepiej pozna.

6 Historia :
Przed przemianą:
Był jednym z bliźniaczych braci, którzy urodzili się w bardzo bogatej i wpływowej szlacheckiej rodzinie Northów. Razem ze swoim bratem i trójką pozostałego rodzeństwa dorastał w rodzinnej rezydencji na wschód od stolicy Azure. Tam uczył się i żył przez prawie szesnaście lat życia, do czasy, gdy postanowił wyruszyć do stolicy. Jako młody i przystojny szlachcic z bogatej rodziny wzbudził nie lada zainteresowanie na królewskim dworze i szybko wkradł się w łaski rodziny królewskiej. W wieku 22 lat dorobił się zupełnie sam takiej fortuny, jaką w tamtej chwili dysponowała cała jego rodzina.
Przez sześć lat bardzo się zmienił. Z beztroskiego i pełnego nadziei chłopca przemienił się w nieufnego i zamkniętego w sobie mężczyznę. Nawet jego włosy do 18 roku życia niemal białe ściemniały, podobnie jak wcześniej błękitne oczy, które przybrały wtedy kolor stalowego nieba.
Żył tak, w samotności przez 3 lata, a w końcu w 25 roku życia spotkał osobę, która odmieniła jego życie.
Iris van Sander była kruchą i delikatną osóbką, pochodzącą z zaprzyjaźnionej z Northami rodziny. Miała dwadzieścia lat, białe niczym śnieg włosy i oczy jasne jak światło słońca.
Benjamin zakochał się w niej ze wzajemnością i w końcu pobrali się. Niestety, Iris już wtedy chorowała. Miała wysoką gorączkę i prawie nigdy nie wstawała z łóżka. Mimo to Ben kochał ją nad życie i pod jej wpływem zmienił się znowu w człowieka, którym był przed zdobyciem fortuny. Troszczył się o nią i pielęgnował nocami i dniami, ale nic to nie pomogło.
Po roku małżeństwa Iris zmarła.
Zrozpaczony Benjamin załamał się i uciekł z Azure. Nikt go nie widział przez prawie dwa miesiące, dosłownie słuch po nim zaginął.
Aż do czasu, gdy powrócił.

Po przemianie:
Powrócił silniejszy, piękniejszy i sprytniejszy niż przed poznaniem Iris. Nikt nie wiedział co się z nim działo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
Pierwszym co zrobił, gdy wrócił było oddanie wszystkich swoich pieniędzy na domy dziecka i przytułki, później sprzedał swoje wszystkie mieszkania w centrum stolicy i wyjechał na wieś, do swojego rodzinnego domu.
Dopiero tam, jego najmłodsza siostra, Aurora odkryła, czym się stał. Nakryła go, gdy pił krew ich gosposi. By niespełna szesnastoletnia Aurora go nie wydała, Benjamin nie widząc innego wyjścia przemienił ją w wampira i razem z nią uciekł ze swojego rodzinnego domu.
Znowu słuch po nim zaginął, tym razem na prawie 120 lat.
Lecz teraz, znów powrócił do Azure.
Cała jego rodzina już od dawna nie żyła, Aurora również zaginęła.
Najprawdopodobniej tylko Benjamin przeżył, powrócił, lecz nikt nie wie tak naprawdę dlaczego.

7 Zainteresowania : W wolnych chwilach, (których nie ma zbyt dużo) Benjamin gra na pianinie i gitarze, sam komponuje piosenki i dużo czyta.
avatar
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 152
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Benjamin North

Pisanie by Janelle Scarlet on Sob Gru 10, 2011 10:44 am

Akcept. :ben:

_________________

Jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy,
czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach