Królestwo Azure

Traviss

Go down

Traviss

Pisanie by Quentin Traviss on Czw Gru 15, 2011 5:41 pm

Quentin Traviss

Liczba postów : 74
Punkty : 99

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Traviss

Pisanie by Noah Otto on Nie Gru 18, 2011 12:36 pm

Noah nie widział wcześniej tego domku. W prawdzie nie mieszkał tutaj od dawna i nie znał wszystkich elfów, no ale ta chatka na kurzej łapie na pewno by zauważył. Przecież coś równie zwariowanego on mógłby zrobić i to go zaciekawiło. - Kto może mieszkać w tak extra domku? - pomyślał stojąc właśnie przed nim. Cóż, jest tylko jeden sposób żeby się przekonać...
Noah Otto

Liczba postów : 66
Punkty : 83

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Nie Gru 18, 2011 1:18 pm

- Nawet nie myśl, żeby tam wchodzić bez mojego zaproszenia! - rozległ się głos za plecami Noaha. To Quentin tam stał, nieco zdyszany, bo dopiero co wyskoczył przez okno sypialni i w ekspresowym tempie obiegł cały domek dookoła. - Witaj nieznajomy, jam jest Quentin Traviss, pan tej budowli - skłonił się ku ziemi, a w jego oczach pojawiły się wesołe iskierki.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Nie Gru 18, 2011 7:19 pm

Quentin zaskoczył Noah. Chłopak na początku nie wiedział, co jest granę, lecz po przedstawieniu się przez elfa zrozumiał. Rozbawiło go bardzo powitanie i jeżyk jakim posłużył się nieznajomy. Spodobało mu się, że choć jeden elf nie jest taki drętwy jak inne.
- Witaj Quentinie, jam jest Noah Otto, mieszkaniec pięknej Świetlistej Doliny. COż takiego cię do nas sprowadza, bądź jak długo prowadzisz swój żywot w tych okolicach? - elf nie był pewien, czy może tak powiedzieć? Może uentin tak zawsze mówi, a może tylko teraz sobie zażartował, tak jak Noah.

Ostatnio zmieniony przez Noah Otto dnia Wto Gru 20, 2011 11:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Nie Gru 18, 2011 7:42 pm

Quentin i drętwy? No proszę, to zbrodnia chociaż pomyśleć, że mógłby taki być.
- Miło cię powitać na progach mojej chatki, Noah. Przebywam tu od chwil narodzin, jednakowoż nigdy cię nie widziałem, czyżbyś zjawił się w Świetlistej Dolinie ostatnimi czasy? - mówienie w taki sposób zaczynało go nieco męczyć. Musiał zastanawiać się nad niemal każdym słowem, a to zdecydowanie nie było w jego stylu. Czuł, że jeszcze chwila i zwyczajnie się podda i roześmieje.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Wto Gru 20, 2011 11:52 pm

Najwyraźniej Noah uprzedził Quentina i sam wybuchnął gromkim śmiechem. I tak w myślał bardzo się cieszył, że znalazł kogoś równie zwariowanego jak on sam. - Dobra, dobra możemy już skończyć z tym epickim językiem? - spytał przerywając po każdym słowie, aby wyśmiać się do końca. - A odpowiadając na twoje pytanie, to tak, mieszkam tu od niedawna, sprowadziliśmy się tutaj z rodzicami, lecz mieszkam sam. - w tym momencie na twarzy chłopaka ukazał się wielki banan ( oczywiście w przenośni he he he ). - Jakie masz dzisiaj plany, co? - spytał z ciekawości, mając nadzieję, że będą to zakręcone pomysły.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Sro Gru 21, 2011 7:24 pm

Cóż to za nieczysta zagrywka! Tak, to i Quentin nie mógł zachować powagi, zawtórował się Noahowi.
- Jak sobie panicz życzy - skłonił grzecznie głowę, uśmiechając się pod nosem. - To tak jak ja, wejdziesz do środka?
Otworzył drzwi z środka, ukazując skromnie urządzony salon, raczej niewielkich rozmiarów, chociaż był największym pomieszczeniem w całej chatce.
- Nic jeszcze nie planowałem, ale skoro zadajesz takie pytanie, to z pewnością ty masz... a ja chętnie dołączę.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Sro Gru 21, 2011 10:38 pm

No genialnie, nie dość, że poznał wspaniałego towarzysza szaleństw i dzikich podróży, to jeszcze chłopak dał mu wolną rękę do zaplanowania całego dnia. ( No może trochę przesadziłem ) Oczy mu się zaświeciły jak dwa małe, zielone rubiny. - Jasne, że wejdę do środka! - krzyknął entuzjastycznie. - Super, bo ja mam pełno pomysłów i nie wiem od czego zacząć. - rozejrzał się nieco po salonie, podobał mu się bardzo. - Ale najpierw powiedz mi, gdzie już w Azure byłeś, abyśmy wycieczek i zabaw nie powtórzyli, ok?
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Sro Gru 21, 2011 10:54 pm

- Na pewno napijesz się herbatki z ziółek, które hoduję w ogródku - powiedział i poszedł do swojej uroczej, malutkiej kuchni. Elektryczności ani nic z tych rzeczy nie było w Azure, więc przyjmijmy, że stała tutaj taka kuchenka, co kiedyś na wsi, że trzeba było ogień rozpalić. Quentin więc rozpalił, nalał wody do czajnika, z baniaka stojącego na parapecie i postawił go w odpowiednim miejscu. Przygotował też dwa kubki, do których nasypał ziółek.
- Las snów, to mam pewnie obcykany wzdłuż i wszerz, miasto też mniej więcej. Ale reszta... tam będzie słabiej.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Czw Gru 22, 2011 10:37 pm

- Jasne, dzięki. - odpowiedział beż zastanowienia, gdy tylko usłyszał słowo "herbatka", no co? Chciało mus się pić... Usiadł przy stoliku i czekał, aż gospodarz wszystko przyrządzi. - A więc Las i miasteczko nie muszę ci pokazywać. A co powiesz na morze i klif nad nim? Super miejsce, sam sprawdziłem, serio.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Pią Gru 23, 2011 12:11 am

Kiedy więc z czajnika zaczęła unosić się biaława para, zalazł herbatkę i zgasił ogień pod spodem. Podał jeden z kubków Noahowi, sam biorąc drugi i siadając na krzesełku przy oknie.
- Nooo, pewnie. Klif to takie wspaniałe, niebezpieczne miejsce, można skakać i robić mnóstwo innych rzeczy.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Pią Gru 23, 2011 11:22 am

Normalnie, to jest niemożliwe. Noah znalazł idealnego, tak samo ześwirowanego jak on, kompana ( co ja piszę kumpla ). Gdy tylko usłyszał słowa: " można skakać i robić mnóstwo innych rzeczy ", o mało nie oblał sie herbatką, która w zasadzie była bardzo dobra, mmmhmmm. - Super, po prostu myślisz jak ja. - zaśmiał się młody elf - Jak skończymy twoją herbatkę, to idziemy? - zapytał z entuzjazmem.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Pon Gru 26, 2011 10:15 pm

Hehhe, cuda się zdarzają! Jednak, samemu Quentinowi nigdy specjalnie nie przeszkadzało, że otaczają go prawie sami sztywniacy. Mimo wszystko, na swój sposób byli zaskakujący i na każdym kroku mógł poznawać nowe osobowości, a to własnie było ciekawe.
Pił szybko swoją herbatę, o zapachu suszonych konwalii. Podobno, orzeźwiała, ale nie było do tego przekonany.
- Pewnie. Zaraz możemy lecieć. Więc klif!
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Wto Gru 27, 2011 12:50 am

Noah również robił coraz większe łyki i coraz łapczywiej pił herbatkę Quentina. Sama myśl o wycieczce na klif przysparzała mu mrowienie w brzuchu (czy jak to się tam mówi/pisze). - No oczywiście, że klif! Tylko ostrzegam, jak wybierzesz się tam ze mną, to wrócisz wieczorem i to na dodatek tak wymęczony, że już chyba herbatki sobie nie zrobisz. - zaśmiał się młody elf. Miał nadzieję, że go tym nie wystraszył, lub nie uraził.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quentin Traviss on Wto Gru 27, 2011 11:14 am

Oj tam, oj tam. Toż to dobrze. Życie właśnie takie powinno być, że wykorzystuje się je na maksa, a nie po trochu, jak po nie którzy.
- No i dobrze - powiedział i dopił jeszcze ostatnie kilka łyków herbaty, które zostały, po czym odstawił kubek na szafkę, nie będzie przecież teraz zajmował się sprzątaniem. Za oknem padał śnieg i w ogóle było biało, a że wampirem nie był i zimno jednak odczuwał, to przyodział buty i ciepły płaszcz i był gotowy do drogi.
Quentin Traviss

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry