Królestwo Azure


Join the forum, it's quick and easy

Królestwo Azure
Królestwo Azure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sala Konferencyjna

3 posters

Go down

Sala Konferencyjna Empty Sala Konferencyjna

Pisanie by Suzanne Jordan Czw Gru 15, 2011 5:56 pm

***

Suzanne weszła do sali i usiadła przy jednym z krzeseł. Uśmiechała się lekko i wstała jeszcze na moment po to, by wyjąc papiery, które przy okazji trzeba było przejrzeć. Rozłożyła takie długopisy i usiadła wyluzowana. Kiedy zaczynało chodzić o różne godne uwagi i jej udziału sprawy albo zachowywała się jak totalna profesjonalistka, albo.. a raczej przeważnie po prostu jak mała dziewczynka nie na swoim miejscu. Teraz wyszło jej się coś pomiędzy.
- OD czego zaczynamy?
Suzanne Jordan
Suzanne Jordan
Przywódczyni Elfów

Liczba postów : 166
Punkty : 166
Join date : 29/11/2011
Age : 35
Skąd : Azure

http://www.hogwart.yes-da.com

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Benjamin North Czw Gru 15, 2011 6:03 pm

Ben wszedł do sali i usiał na krześle naprzeciwko Suzanne. Założył ręce za głową i uśmiechnął się do Suzanne, po jej pytaniu.
- Od czego zaczyna się tego typu zebranie? To chyba moje pierwsze w życiu...
Od niechcenia wziął leżący na stole ołówek i zaczął coś szkicować na kartce papieru leżącej przed nim.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Christopher Wolf Sob Gru 17, 2011 9:19 pm

Christophera szczerze rozbawiło zmieszanie tej dwójki, kiedy przyłapał ich na całowaniu się. Dla niego to nie było nic wstydliwego, ale oni chyba byli początkujący... Przez następny rok, jak nie kilka lat Chris nie da o tym zapomnieć Benjaminowi. Uśmiechnął się do siebie. Poszedł za nimi do sali konferencyjnej. Kiedy tam dotarł, rozsiadł się na krześle i spojrzał na nich.
- Myślę, że podzielimy te cholerne obowiązki i pójdziemy się napić. - Wzruszył nonszalancko ramionami i wyciągnął się na krześle. - Od razu ostrzegam, że nie będę ślęczał przy krawcach, nie krawcach i nie będę uczył jej tańczyć. - Pokręcił energicznie głową i oparł się o blat stołu. - Ben, to nie jest żadne oficjalne spotkanie, więc nie musi wszystko przebiegać według zrobionego wcześniej planu. - Wywrócił ironicznie oczami. - Właściwie to już możemy się napić... - mruknął pod nosem, podszedł do komody i wyjął z niej whiskey i trzy szklanki. - Zaskakujące, że w każdym miejscu w tym zamku jest coś do picia.. - Postawił szklanki na stole i napełnił każdą do połowy.
Christopher Wolf
Christopher Wolf
Przywódca Wilkołaków

Liczba postów : 29
Punkty : 48
Join date : 08/12/2011

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Suzanne Jordan Czw Gru 22, 2011 12:43 pm

Walnęła ręką w stół.
- Christopher, do cholery, zachowuj się! Mamy tutaj poważne rzeczy do roboty, a ty jak zwykle wszystko utrudniasz. A żeby cię tak obalili. - warknęła wspominając zaklęcia elfów. Nie, nie zrobi mu tego, chociaż... to się jeszcze okaże - Krawcową już wzięłam na siebie, spokojnie. Co do nauki tańca... Benjamin, zajmiesz się tym? - spytała go - Wiesz, będzie ci deptać po palcach i tak dalej, a Ciebie to nawet i tak nie tknie. - nie czekała na odpowiedź chłopaka - A więc załatwione. Dwie rzeczy mamy już za sobą. Christopher, pouczysz jej... - pokręciła głową i wzniosła oczy ku niebu - Nie no, nie wierzyłam, że kiedykolwiek do tego dojdzie. - westchnęła - Pouczysz Janelle historii rodu?
Suzanne Jordan
Suzanne Jordan
Przywódczyni Elfów

Liczba postów : 166
Punkty : 166
Join date : 29/11/2011
Age : 35
Skąd : Azure

http://www.hogwart.yes-da.com

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Benjamin North Czw Gru 22, 2011 3:15 pm

- Mogę ją nauczyć tańca. Tylko jakiego?
Ben podniósł oczy na Suzanne.
Dawno temu, gdy był jeszcze młody dużo tańczył. Na oficjalnych spotkaniach no i na nieoficjalnych też, lecz robił to tak dawno temu, że nie wiedział, czy jeszcze pamiętał jak to się robiło.
Niemniej jednak, miał zamiar to zrobić. W końcu musiał sprostować tą sytuację z altanki, a prywatna lekcja z Janelle wydawała się do tego wspaniałą okazją.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Suzanne Jordan Pią Gru 23, 2011 12:31 pm

Wzruszyła ramionami zerkając na Chrisa.
- Wszystkich, no nie? Wolnych, nie wolnych.. i ma być w wysokich butach za każdym razem i na wypolerowanej podłodze. Ma być ślisko i ciężko. To znaczy, na początku możecie od razu nie iść tak głęboko, chodzi o to, by się przyzwyczajała. - wyjaśniła i oparła łokieć o stół - Dobra, panowie. Co jeszcze?
Suzanne Jordan
Suzanne Jordan
Przywódczyni Elfów

Liczba postów : 166
Punkty : 166
Join date : 29/11/2011
Age : 35
Skąd : Azure

http://www.hogwart.yes-da.com

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Christopher Wolf Pią Gru 23, 2011 7:24 pm

Wypił swoją whiskey i spojrzał na Suzanne obojętnie, chociaż widać było, że cała sytuacja go bawiła.
- Bardzo się boję tych wątłych wilkołaków.. - powiedział z udawanym przejęciem w głosie i wywrócił oczami. Dolał sobie trunku do szklanki i oparł się wygodnie na krześle. - Suzanne, przecież dobrze wiesz, że jeszcze nie pojawił się godny mnie przeciwnik. Proszę, nie obrażaj mnie. - upił łyk whiskey. Spojrzał na elfkę z niedowierzaniem. - Przecież nawet ja nie znam tej historii, więc jak mam jej nauczyć?
Christopher Wolf
Christopher Wolf
Przywódca Wilkołaków

Liczba postów : 29
Punkty : 48
Join date : 08/12/2011

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Benjamin North Sob Gru 24, 2011 2:00 pm

- Tak, to faktycznie może stanowić minimalny problem.
Ben uśmiechnął się przelotnie do Chrisa.
- Może pójdziesz do biblioteki i znajdziesz jakąś książkę o historii rodu? Jeśli umiesz czytać, Chris - przeczytasz jej to w najgorszym przypadku. - powiedział Ben bazgrząc po kartce leżącej przed nim.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Christopher Wolf Wto Gru 27, 2011 8:44 pm

Spojrzał na Benjamina ironicznie.
- Z tym może być problem. - opróżnił swoją szklankę i znów napełnił ją whiskey. - No skoro ja nie umiem czytać, to niestety ty będziesz musiał nauczyć jej historii. - powiedział z udawaną przykrością w głosie. - Ja mogę co najwyżej nauczyć jej wszystkiego o alkoholach, pasuje wam? Tak myślałem. Więc stawie się po świętach u niej w pokoju i w godzinę nauczę co, jak i ile pić w towarzystwie, a Wam zostawię resztę. - wypił do końca whiskey i wstał. - Muszę się z wami powoli żegnać. W razie czego znajdziecie mnie na bagnach. - odszedł powoli z sali konferencyjnej. Jakoś nie bardzo interesowało go jak podzielą te wszystkie obowiązki między sobą, ale on nie miał zamiaru w tym brać udziału. Miał przecież Annabelle na głowie.
Christopher Wolf
Christopher Wolf
Przywódca Wilkołaków

Liczba postów : 29
Punkty : 48
Join date : 08/12/2011

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Benjamin North Sro Gru 28, 2011 7:16 pm

Ben westchnął i wstał.
- Tak, tak. Skoro mnie prosisz to nauczę też Janelle historii rodu. Tylko już przestań mnie błagać.
Uśmiechnął się do Suzanne i zgniótł narysowaną przez siebie scenę. Lepiej, żeby nikt tego nie oglądał.
- Pójdę ją znaleźć i od razu zabiorę ją do Sali balowej. Mam nadzieję, że nie jest totalnym beztalenciem bo nie chcę stracić całego dnia na uczenie jej tańca. Jak skończę to wpadnę do Ciebie, oczywiście jeśli nie będziesz miała nic przeciwko.
Uśmiechnął się do niej raz jeszcze, a później zniknął zanim zdążyła mrugnąć.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Sala Konferencyjna Empty Re: Sala Konferencyjna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach