Królestwo Azure

Christopher Wolf

Go down

Christopher Wolf

Pisanie by Christopher Wolf on Czw Gru 08, 2011 2:58 pm1 Imię i nazwisko : Christopher Wolf

2 Wiek : 25 lat

3 Rasa : wilkołak - przywódca

4 Wygląd : Chris ma ciemne włosy, które wiecznie są zmieżwione. No może nieraz są ułożone, ale to musi już być naprawdę wielkie święto. Jego twarz ozdabiają niebieskie oczy. Mocna szczęka świadczy o silnym charakterze jej właściciela, zdecydowanie i pewność siebie biją z całej jego postawy, począwszy od szerokich barków, kończąc na stopach schowanych w butach. Kiedy dokonuje się przemiana, Christopher wygląda zupełnie inaczej. Jako wilk ma sierść bardzo podobną do włosów z przebłyskami szarości. Jego zęby stają się dłuższe i ostrzejsze. Potrafią przegryźć nawet drzewo. Jego wilcze ślepia pozostają tego samego koloru. Oczywiście jest wilkołakiem, więc jest szybszy, wyższy i silniejszy od przeciętnego mężczyzny w Azure.

5 Charakter : Pewny siebie, arogancki to niektóre z cech charakteru Christophera. Jest przede wszystkim zdecydowany. W każdej sytuacji potrafi zachować zimną krew. Jest naprawdę mądry. Zawsze osiąga wymarzony cel i nigdy się nie poddaje. Walczy do końca, chociażby kosztem innych. Gdy przywiąze się emocjonalnie do jakiejś osoby zupełnie się zmienia. Potrafi być czuły i opiekuńczy, ale te cechy są pod skorupą obojętności. Nikogo nie traktuje z wyższością, lecz z wytrenowaną obojętnością.

6 Historia :
Przed przemianą...
Christopher był zwykłym mieszkańcem Azure. Tak jak wszyscy wstawał przed świtem, robił wszystko co powinno się było i odpoczywał w tawernie wieczorami. Nie miał lekkiego życia. Jego ojciec po śmierci matki kompletnie ześwirował. Christopher sam pracował w gospodarstwie, a jego ojciec ganiał po lasach za wampirami, które zamordowały jego żonę. Pewnej nocy, ojciec nie wrócił do domu.. To było dziwne, bo przecież wracał co wieczór. Trochę zaniepokoiło to młodego Chris'a, ale nic nie zrobił. Postanowił czekać. Nad ranem nie mógł już wysiedzieć. Ubrał się w coś ciepłego i wybiegł w las, szukać swojego ojca. Po dłuższej wędrówce, dotarł na niewielką polankę w lesie. Zobaczył tam wielkiego wilka, pochylającego się nad czymś. Dostrzegł wyciągniętą, bladą jak papier rękę ojca. Wydał z siebie ryk i rzucił się na bestię...

Po przemianie..
Kiedy Christopher się obudził, zobaczył nad sobą pomarańczowe niebo... Był już zachód słońca, a on był w lesie. Wstał powoli i rozejrzał się dookoła. Nie było tu nic... Wrócił do domu, gdzie spostrzegł, że ma rozerwaną koszulę. I wtedy wspomnienia z poprzedniej nocy zalały go przytłaczającą falą. Wilk zabił jego ojca.. Chris wrócił na miejsce i je dokładnie przeszukał. Ciała ojca nie było.. Wrócił do miasteczka, gdzie odbył się jako taki pogrzeb.. Chłopak musiał sam na siebie pracować.. Miesiąc od zdarzenia minął jak za mrugnięciem oka. Chris jak co wieczór chciał iść do tawerny, ale coś popchnęło go w kierunku lasu. Wszedł w czeluści drzew i po kilku krokach zmienił się w wilka.. No tak.. Była pełnia, a wilkołak wtedy, na polanie, zamienił go w równego sobie.. Chris chciał się zemścić za swój los, ale nigdy nie znalazł osoby odpowiedzialnej za stan w jakim się znajdował..

7 Zainteresowania : Lubi łowić ryby, polować i flirtować z kobietami.
avatar
Christopher Wolf
Przywódca Wilkołaków

Liczba postów : 29
Punkty : 48
Join date : 08/12/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Christopher Wolf

Pisanie by Annabelle Bellevance on Czw Gru 08, 2011 5:31 pm

Akcept. Smile

_________________
What you did to me boy I can’t forget.
If you think I’m coming back don’t hold your breath!

avatar
Annabelle Bellevance

Liczba postów : 131
Punkty : 187
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach