Królestwo Azure

Alexander Meadowes

Go down

Alexander Meadowes

Pisanie by Alex Meadowes on Nie Sty 15, 2012 7:00 pm


1 Imię i nazwisko : Alex Meadowes

2 Wiek : 224/24 lata

3 Rasa : Wampir

4 Wygląd : Mierzący sobie 187 cm mężczyzna o niezwykłej urodzie. Ma przenikliwe, jasnoniebieskie oczy, którymi nawet przed przemianą czarował nie jedną dziewczynę. Ma wąskie usta, które w żadnym stopniu nie ujmują mu urody. Na jego twarzy widnieje lekki zarost, dodający mu przy okazji męskości i seksapilu. Ma krótkie, brązowe włosy, jednak są bardziej nastroszone niż przylegające. Ma wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha i bicepsy. Jak każdy wampir zresztą, jest niewiarygodnie szybki, zwinny i ... piękny. Nie przywiązuje zbytniej uwagi co do swojego ubioru, wygląda więc zwyczajnie.

5 Charakter : Jaki może być morderca? Ten, jest z pewnością tajemniczy, niełatwo go przejrzeć, niektórzy nawet nie próbują. Jest typem samotnika, lubi robić wszystko na własną rękę, bez niczyjej pomocy. Rzadko kiedy zadaje się z kimś innym niż z wampirem, chyba że ma w tym jakiś interes. Jest niewątpliwie egoistą, chociaż tę cechę ma chyba każdy wampir, z wiadomych zresztą przyczyn. Jest niezwykle zaborczy, potrafi wykłócać się o byle co, mimo że nie zawsze ma rację. Pomimo to jest inteligenty, wie kiedy przesadza i potrafi załatwiać interesy, jeśli tylko chce. Nie szukaj w nim jednak doradcy od spraw sercowych, bo pomimo swojego wieku, nie ma na ten temat pojęcia.

6 Historia : Przed przemianą...
Alex był zwyczajnym chłopakiem ze wsi. Nie miał całej wiedzy w głowie, nawet czytać nie potrafił. Posiadał jednak ważną cechę, która pozwoliła mu się wybić z tłumu. Był bardzo dyplomatyczny, co dawało mu przewagę nad innymi osobami, które wdawały się z nim w dyskusje. Wszyscy jego koledzy woleli mieć go zawsze przy sobie, ale on preferował samotność. Lubił przesiadywać wieczorami na jednym ze wzgórz i rozmyślać. W domu nie było łatwo, ot zwykła wiejska rodzina. Ojciec wróżył mu wielką przyszłość, wiedział, że jego talent i charakter nie może się zmarnować. Matka chciała dać mu wolny wybór, ale to mężczyzny zdanie było zawsze ważniejsze. Alex sam nie wiedział do czego dążył, nie wybiegał w przyszłość, co w późniejszej historii mogło okazać się lepsze od zawodu jaki odczuwał. Dodam także, że ten chłopak, a później mężczyzna, nigdy nie wierzył w miłość. Nie sądził, że ktoś taki jak on potrafi kochać.
Tamtego wieczora, Alex zasiedział się na górze nieco dłużej niż zwykle. Wracał właśnie do domu, choć było już ciemno. Drogę oświetlał mu jedynie lekki blask księżyca. Bardziej kierując się instynktem, niż wzrokiem, szedł szybkim krokiem, nie słysząc nic poza swoimi krokami. Wtedy pojawiła się przed nim kobieta, która mogła być od niego młodsza o jakieś trzy lata. Uśmiechała się do niego zawadiacko. Miała długie blond włosy związane w dwa warkocze i wiejską, poszarpaną suknie. Nigdy jej nie spotkał, była piękna, zjawiskowa i wyjątkowa. Zaniemówił z wrażenia po raz pierwszy w życiu. Podeszła do niego szybciej niż sądził, że ktokolwiek jest w stanie podejść. Posłała mu ostatni uśmiech i przytknęła usta do jego szyi. Potem pamiętał tylko ból na całym ciele. Ale minął. Obudził się w domu, myśląc, że to był tylko sen. Wyszedł więc jak co dzień na pole, by jak najszybciej wykonać swoje obowiązki. Kiedy stanął obok swojego sąsiada, coś go tknęło. Rzucił się na niego, gdy ten nie zdążył nawet krzyknąć. Wypił z niego całą krew. Nie miał pojęcia co zrobić z ciałem, wywlókł go do lasu i zakopał.
Po przemianie...
Wiele czasu minęło, zanim Alex przyzwyczaił się do tego kim się stał. Nigdy nie spotkał kobiety, która go przemieniła, a ze swoim nowym życiem musiał poradzić sobie sam. Dnie spędzał głęboko w lesie, a w noce wychodził z niego szukając swoich ofiar. Kiedyś zajrzał też na cmentarz, gdzie zobaczył swój własny nagrobek. Ciekaw był wtedy co znajduje się pod ziemią, skoro on nadal żyje. O ile można było nazwać to życiem. Od chwili jego przemiany minęło 200 lat, więc jego prawdziwy wiek wynosi aż 224 lat. Pomimo takiego wieku, nadal ciężko jest uzyskać nad sobą pełną kontrolę, kiedy widzi człowieka. To dla niego trudne, ale nie niewykonalne.
Został przywódcą wampirów i rządził nimi długi czas. Potem spotkał dziewczynę o blond włosach, która w dziwny sposób nim zawładnęła. Nie potrafił zrozumieć tego uczucia, które w nim wzbudziła. Nie chciał jej krzywdzić, więc zawarł umowę z księżniczką. Razem wyruszyli bez niczyjej wiedzy schować Księgę należącą do wyroczni. Kiedy im się udało, Alex posłusznie odstawił Annabelle do królestwa i wyruszył ponownie w podróż. Nikt nie wiedział gdzie w tym czasie przebywał Alexander, ale i on nie kwapił się, żeby udzielić komukolwiek odpowiedzi. Wrócił do Azure po długim czasie rozłąki, ale sam nie wiedział dokładnie jak wiele rzeczy mogło się zmienić pod jego nieobecność. Jak się miało okazać, za wiele.

7 Zainteresowania : Zabijanie ludzi, które niestety traktuje jako pasję, obmyślanie planów i strategi, władza nad innymi, a także (co może zaskoczyć) gra na flecie.
avatar
Alex Meadowes
Przywódca Wampirów

Liczba postów : 32
Punkty : 36
Join date : 15/01/2012
Age : 231
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Alexander Meadowes

Pisanie by Suzanne Jordan on Nie Sty 15, 2012 7:09 pm

Och noł. Nie wiem czy jestem godna zaakceptować twoją kartę postaci! Dobra, spróbuję. Akcept!

_________________

Miłość niszczy przyjaźń, zwłaszcza gdy
chodzi o dwie przyjaciółki i jednego faceta.

Nyan Jane Nyan Jane Nyan Jane


avatar
Suzanne Jordan
Przywódczyni Elfów

Liczba postów : 166
Punkty : 166
Join date : 29/11/2011
Age : 30
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://www.hogwart.forumotion.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach