Królestwo Azure

Wampiry

Go down

Wampiry

Pisanie by Janelle Scarlet on Pon Lis 28, 2011 9:40 pm

Wampiry to istoty nieśmiertelne. Są piękne i niesamowicie groźne. Piją krew ludzką, zwierzęca im nie smakuje, ani nie potrafi nasycić ich pragnienia.* Są szybkie, silne i straszne. Potrafią wtopić się w tłum i ciężko jest rozpoznać wampira, który postanowił wieść zwykłe, ludzkie życie. Wampiry nie śpią. Można je zabić, ale jest to bardzo trudne i nikomu dotąd nie udało się tego zrobić. Wampiry swoje tereny mają w Krwistych Wzgórzach. Rzadko kto się tam zapuszcza. Może dlatego, że wampiry wszystko wiedzą, widzą i słyszą? Ponadto wampir nie może wejść do domu, zamieszkiwanego przez ludzi bez zaproszenia człowieka.**
Przemiana
Żeby takowa się dokonała, wampir musi ugryźć człowieka, który potem musi napić się ludzkiej krwi, która przemieni go całkowicie w wampira. Człowiek, który nie napije się krwi, umrze w przeciągu tygodnia.
Zabijanie/śmierć
Wampiry nie umierają ze starości. Czym starszy wampir, tym silniejszy wampir. Można go zabić poprzez przebicie mu serca drewnianym kołkiem (co jest bardzo trudne) ***. W przeciągu doby ciało ulegnie rozpadowi. Jeżeli nie, strzeż się zemsty ugodzonego wampira...
Wampir może również zginąć od ukąszenia wilkołaka. Największe niebezpieczeństwo jest podczas pełni, bo niepanujący nad sobą wilkołak może zabić nawet swojego przyjaciela..
Krew wampirów
...ma właściwości lecznicze. Jeżeli ranny/umierający człowiek napije się krwi wampira, zostanie wyleczony. Wszystkie jego rany się zagoją.. Lecz jeżeli ten sam człowiek, mający w swoim organizmie krew wampira umrze(ktoś go zabije), przemieni się w wampira. Lecz po jakimś czasie krew wampira zostanie zneutralizowana, wtedy nie ma możliwości "odrodzenia".


*Czyli nie odstawiamy teatrzyków z wegetarianinami. Jesteś wampirem, pijesz ludzką krew.
**Coś jak w pamiętnikach wampirów.
***Osoby wytypowane przez administrację i wampiry wiedzą o sposobie zabicia istoty swojego gatunku.
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach