Królestwo Azure

Wilkołaki

Go down

Wilkołaki

Pisanie by Janelle Scarlet on Pon Lis 28, 2011 9:41 pm

Wilkołaki wyróżniają się tym, że posiadają umiejętność przemiany w wilka. Zawsze zmieniają się podczas pełni księżyca, a wtedy tracą nad sobą kontrolę, zdając się tylko na swój instynkt. Potrafią przemienić się w inne dni, wtedy mają już kontrolę nad własnym ciałem. Wyglądem przypominają zwykłego człowieka, jednak są od niego znacznie silniejsze i sprytniejsze. Podobnie jak wampiry, są istotami nieśmiertelnymi i również trudno je zabić. Jako wilki są znacznie szybsze niż pod ludzką postacią. By stać się wilkołakiem, trzeba zostać ugryzionym przez jednego z nich. Ich terytorium znajduje się w Królestwie Księżyca.
Kiedy wilkołak ugryzie wampira, rana zamiast goić się, zaczyna rozrastać. Ugryzienie okropnie boli.. Po takim czymś zapada werdykt na wampira - umrze w cierpieniach i halucynacjach. Jedynym ratunkiem jest dla niego Wyrocznia, którą bardzo trudno znaleźć.. jest to wręcz niemożliwe. Dlatego właśnie radzimy młodym wampirom nie wychodzić z domu, kiedy Księżyc w pełni góruje na niebie...
Starzenie się
Otóż wilkołaki starzeją się inaczej.. 1 rok dla zwykłego człowieka to 50 lat dla wilkołaka. Czyli, jeżeli człowiek przez 60 lat dostanie zmarszczek, a jego włosy zsiwieją, wilkołak będzie taki 3000 lat później.
Przemiana...
..w wilka jest dziwna. Wilk jest dwa razy szerszy od człowieka, ale w niewyjaśniony sposób ubrania pozostają niezmienione. Czyli idziesz sobie po lesie w ubraniach, przemieniasz się w wilka (wtedy ubrań nie masz), zmieniasz się znów w człowieka i ubrania jakimś cudem na tobie są!
Pożywianie się
Dieta wilkołaków nie różni się bardzo od diety ludzi, chociaż wilkołaki jedzą więcej mięsa. Wszystkie krwawe, a nieraz nawet surowe mięsa... No i piją znacznie więcej, a ich głowa jest bardziej wytrzymała na upojenie alkoholem, niż zwykłego człowieka.
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach