Królestwo Azure


Join the forum, it's quick and easy

Królestwo Azure
Królestwo Azure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Salon

2 posters

Go down

Salon Empty Salon

Pisanie by Janelle Scarlet Czw Gru 08, 2011 6:45 pm

Pomieszczenie bogato zdobione. Ściany mają błękitny kolor i złote wzory. Pośrodku stoją dwie kanapy i fotel utrzymane w podobnych kolorach, a obok nich drewniana ława. Znajduje się tutaj również kominek pomalowany na biało. W pokoju są trzy wielkie okna, które sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jeszcze większe niż w rzeczywistości jest. Wielki taras, wychodzi na ogród do którego prowadzą marmurowe schodki
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Nathaniel Wood Nie Sty 22, 2012 1:15 pm

Wolnym krokiem weszli do Zamku, a następnie do salonu. Chłopak prowadził księżniczkę, lecz tak na prawdę nie miał bladego pojęcia gdzie idzie. Ale spokojnie, jeszcze kilka dni, no dobra tygodni i będzie miał zamek w małym paluszku. Wampirowi spodobało się to miejsce, pajało optymizmem. Idealne do dalszej rozmowy, lub przyjacielskiego pożegnania...
Nathaniel Wood
Nathaniel Wood

Liczba postów : 158
Punkty : 171
Join date : 08/12/2011
Age : 138
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Janelle Scarlet Nie Sty 22, 2012 1:25 pm

W sumie dziewczyna też nie wiedziała gdzie szli. Te korytarze były takie do siebie podobne i było ich tak wiele, że nie potrafiła zapamiętać który gdzie prowadzi. Wreszcie dotarli do pomieszczenia które musiało być salonem.
Było tu ładnie, ale zdobienia trochę przytłaczały Janelle. Usiadła na kanapie i przymknęła na chwilę oczy.
- Co ja mam zrobić? - spytała Nathaniela i spojrzała na niego. - Sama już nie wiem. Uwielbiam Twoje towarzystwo, panią Leonardę kocham, jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Nie mogę spotykać się z wami. Może wybrać tylko jedno z Was. - Zamrugała powiekami chcąc powstrzymać cisnące się do jej oczu łzy. - Nathanielu, pomóż mi..
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Nathaniel Wood Nie Sty 22, 2012 2:00 pm

Słowa dziewczyny go przygniotły, jak jakiś wielki głaz, z którym nie mógł sobie dać rady i coraz bardziej go miażdżył. - Jak to musisz wybrać? - Nate nie mógł w to uwierzyć - Przecież pani Leonarda mieszka w chatce pod lasem, a ty w zamku. Nie może stamtąd Cię kontrolować i pilnować. Rozumiem twoje wahanie, ale pomyśl... - urwał widząc powstrzymujące łzy dziewczyny, szepnął tylko - Przepraszam. Jasne, że Ci pomogę, ale proszę nie każ mi wybierać za Ciebie, o wiesz jaka będzie moja odpowiedź. - wziął ją za rękę i mocno ścisnął - Jeśli nawet wybierzesz Leonardę, to wiedz, że ja nie zrezygnuję.
Nathaniel Wood
Nathaniel Wood

Liczba postów : 158
Punkty : 171
Join date : 08/12/2011
Age : 138
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Janelle Scarlet Nie Sty 22, 2012 6:02 pm

- Nie rozumiesz, Nate? Ona może odkryć prawdę o Was. O Tobie. Nie mogę narazić na to wampiry, bo obiecałam, że nic nie powiem. Ale ona potrafi ze mnie wszystko wyciągnąć. - powiedziała łamiącym się głosem.
Podciągnęła do siebie nogi i objęła je ramionami. Spojrzała na chłopaka i uśmiechnęła się lekko.
- Dziękuję Ci. Jesteś kochany. - uśmiechnęła się szerzej i objęła go mocno. Bardzo pomagało jej jego wsparcie. Gdyby nie on, pewnie by nie wytrzymała tego wszystkiego.
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Nathaniel Wood Nie Sty 22, 2012 6:10 pm

Cała ta sytuacja nie podobała się Nathanielowi. Jane miała rację, była oddana pani Leonardzie, a jeśli ona dowie się o wampirach, to będzie koniec. Może nawet wszystkie istoty będą musiały wynieść się z Azure. Chłopak tego nie chciał, ale też nie chciał kończyć tak ważnej dla niego przyjaźni. Odwzajemnił uścisk Jane. - Jesteś wspaniałą księżniczką i wiem, że dokonasz dobrego wyboru. - jemu samemu było smutno. Sama myśl o tym, że ta rozmowa może być ich ostatnią sciskała go za serce i (o ile to możliwe) mroziła mu krew w żyłach.
Nathaniel Wood
Nathaniel Wood

Liczba postów : 158
Punkty : 171
Join date : 08/12/2011
Age : 138
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Salon Empty Re: Salon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach