Królestwo Azure

Nathaniel Wood

Go down

Nathaniel Wood

Pisanie by Nathaniel Wood on Czw Gru 08, 2011 7:23 pm1. Imię i Nazwisko: Nathaniel Wood
2. Wiek: 22 lata
3. Rasa: Wampir
4. Wygląd: Nathaniel jest wysokim, szczupłym szatynem o jasnozielonych oczach. Jego włosy często nakryte eleganckim, czarnym kapeluszem dodają mu nieco szarmancji. Blada cera oraz krwistoczerwone usta nadają mu wygląd przesiąknięty strachem i tajemnicą. Hipnotyzujący wzrok przenika przez ludzi niczym ostrze wbite w serce. Jest zawsze wytwornie ubrany, co owocuje dużą ilością adoratorek. Uwielbia czerń, bo tylko ona pozwala mu na dyskretne polowanie nocą. Z wyglądu może wydawać się spokojny i ułożony ale prawda jest inna...
5. Charakter: Jaki jest zabijający dla zaspokojenia pragnienia świeżej krwi potwór, zamknięty w ciele chłopaka? No cóż na pozór szarmancki, wynosły, prawiący komplementy wszystkim damom Azure. Dusza towarzystwa. Ma dar przekonywania i umie nakłonić innych do wykonywania jego zachcianek. Potrafi być stonowany i ułożony, lecz gdy poczuje głód świeżej krwi... Trudno go wtedy powstrzymać. Jest agresywny, szybszy, silniejszy i szczeże mówiąc nie wiele pamięta z tego co w tym czasie dokonał. Lecz cóż mu się dziwić skoro posiada taką a nie inną naturę mordercy. Uwielbia się przekomarzać oraz drażnić z innymi wampirami. Jest bardzo pewny siebie,czasem aż za bardzo. Nienawidzi przegrywać, czy to w różnego rodzaju zawodach, czy w walce o nową ofiarę. Gdy zauważy interesującą osobę, nie żywi się nią od razu lecz wpierw zdobywa jej zaufanie, spotyka się, przyjaźni z nią, poznaje jej sekrety, aby na końcu wykorzystać do przetrwania jego aroganckiej i nieczułej osoby. Rzadko składa obietnice, lecz zawsze ich dotrzymuje. Pod tym jednym jedynym względem jest uczciwy i prawdziwy.
6. Historia:
Przed przemianą...
Nathaniel był jedynym synem bogatej pary szlacheckiej, dzięki czemu skupiał całą uwagę na sobie. Nigdy się im nie sprzeciwił, był posłuszny i pokorny. Uczył się w domu podczas prywatnych lekcji z najlepszymi pedagogami. Pilnie odrabiał zadania, systematycznie czytał książki o różnorodnej tematyce, co zaowocowało jego nienagannymi manierami oraz bogatą wiedzą i słownictwem. Od małego nikt nie mógł mu się oprzeć, miał w sobie "to coś". Chłopak rósł, stawał się przystojnym młodzieńcem. W końcu w swoim życiu napotkał pewną dziewczynę. Piękne, długie kruczoczarne włosy, smukła figura i oczywiście imponująca wiedza zauroczyły Nathaniela. Miała na imię Adele, i pochodziła tak jak on z rodziny szlacheckiej. Obaj przypadli sobie do gustu. Mieli podobne zainteresowania to też za każdym razem gdy się spotkali ich rozmowa była pełna podniesień i ognistych emocji. Trudno im się było rozstawać. Mijały miesiące, a ich miłość kwitła i umacniała się. Wybrali się pewnego wieczora do teatru na sztukę miłosną. Po zakończeniu przedstawienia, szli wtuleni w siebie przez jedną z ulic miasta. Po drodze zauważyli leżącą ciemna postać. Nic nie mówiła więc Adele podeszła do niej aby sprawdzić czy nie potrzebuje pomocy. Byłą to kobieta w podobnym wieku co Nathaniel. Szeptem poprosiła Adele o pomoc w podniesieniu się. Gdy dziewczyna podeszła bliżej kobieta wbiła w jej pierś sztylet, mówiąc: "To w podziękowaniu za dar twojego ojca". Chłopak stojący tuż obok swojej umierającej dziewczyny był w szoku, nie wiedział co zrobić, czy uciekać czy ratować ukochaną. Nieznajoma zbliżyła się do sparaliżowanego ze strachu młodzieńca. Powiedziała: "Nie bój się ciebie to nie spotka, mam wobec ciebie plan...". Nathaniel nagle poczuł bolesne ukłucie w szyję. Czuł jak powoli uchodzi z niego życie. Stracił przytomność...
Po przemianie...
Nathanielowi dość dużo czasu zajęło zrozumienie i zaakceptowanie tego kim teraz jest. Na początku był pełen złości i bólu, lecz z czasem zmieniło się to w obojętność i arogancję. Całkowicie się zmienił. Z troskliwego, zakochanego młodzieńca stał się bezuczuciową bestią pragnącą tylko zaspokoić swój głód oraz bawić się ludźmi w jak najbardziej obrzydliwy i bezlitosny sposób.

7. Zainteresowania: Nathaniel uwielbia "bawić się innymi", ale gdy udaje dobrego chłopca chętnie czyta książki, chodzi na koncerty i do teatru. Jest częstym bywalcem na różnego rodzaju spotkaniach i imprezach.
avatar
Nathaniel Wood

Liczba postów : 158
Punkty : 171
Join date : 08/12/2011
Age : 133
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Nathaniel Wood

Pisanie by Janelle Scarlet on Czw Gru 08, 2011 7:25 pm

Akcept, tylko dodaj jeszcze avatar.

_________________

Jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy,
czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 26
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach