Królestwo Azure

Noah Otto

Go down

Noah Otto

Pisanie by Noah Otto on Czw Gru 08, 2011 7:40 pm1. Imię i Nazwisko: Noah Otto
2. Wiek: 18 latek
3. Rasa: Elf
4. Wygląd: Noah to wysoki (jak na elfa). czarnoskóry chłopak o lekko kręconych włosach. Zawsze się uśmiecha, co sprawia, że jego zielone oczy od razu nabierają blasku. Ubiera się w wygodne, sportowe ciuchy, które nie sprawiają problemu podczas tańca i psocenia. Lubi kolorowe T-shirty, wyróżniające go z tłumu. Za swoim, prawym, spiczastym uchem ma bliznę, która towarzyszy mu chyba od zawsze. Często chodzi brudny po Dolinie, bo jak się już bawi to na całego i bez końca.
5. Charakter: Ohh, Noah jest bardzo wesołym i energicznym elfem. Wszędzie go pełno, dzięki czemu wszyscy w Dolinie dobrze go znają. Zawsze pozytywnie nastawiony do świata i innych, nie umie sobie wyobrazić dnia bez jakieś zabawy bądź wycieczki, chociażby na łąkę lub plażę. Jest chyba (ok na pewno) najbardziej zakręconą osobą w swojej rodzinie. Nikt nie może za nim nadążyć. Uwielbia kreatywnie spędzać czas, to na tańcu, bądź zabawach i figlach. Jego zawsze szczary i zawsze od ucha do ucha uśmiech umie pocieszyć nawet najbardziej zasmuconą osobę w Azure.
6. Historia: Jak by tu zacząć? Ok, może tak: Noah jest jednym z 5 dzieci elfa Dereka i elfki Very. Był wychowywany w bardzo ciepłym rodzinnym klimacie, może dlatego jest silnie związany ze swoją mamą. Od małego bardzo ruchliwy i zaczepialski. Gdy widział nową osobę na swojej drodze od razu zagadywał, może i dlatego teraz wszyscy go znają. Razem z 2 braćmi całe dnie spędzał na zabawach i obcowaniu z naturą. Świetnie naśladuje różne zwierzęta oraz odgłosy natury. Siostry natomiast miały wpływ na jego rozwój artystyczny. Dzięki nim teraz Noah oszałamiająco tańczy i gra na darbuce (często z nią wędruje pod pachą grając i umilając czas innym elfom).
7. Zainteresowania: Chłopak uwielbia tańczyć, mógłby każdą chwilę spędzićna wymyślaniu nowych krokówm i układów. Grę na darbuce traktuje bardziej jako chwilę wytchnienia, chwilę dla siebie. Jednak jego ulubionym zajęciem jest poznawanie nowych ludzi i spędzanie z nimi czasu na zabawach i rozmowach.
avatar
Noah Otto

Liczba postów : 66
Punkty : 83
Join date : 08/12/2011
Age : 25
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Noah Otto

Pisanie by Annabelle Bellevance on Czw Gru 08, 2011 7:50 pm

Avatar jest. Karta troszkę krótka, ale na poprzednim forum miałeś akcepta, to teraz również masz Smile

_________________
What you did to me boy I can’t forget.
If you think I’m coming back don’t hold your breath!

avatar
Annabelle Bellevance

Liczba postów : 131
Punkty : 187
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach