Królestwo Azure

Janelle Scarlet

Go down

Janelle Scarlet

Pisanie by Janelle Scarlet on Sro Gru 07, 2011 12:10 pm


1 Imię i nazwisko : Janelle Scarlet

2 Wiek : 19 lat

3 Rasa : człowiek

4 Wygląd : Janelle ma wielkie, niebieskie oczy. Włosy, długie loki, zazwyczaj związuje w gruby warkocz, który mieni się złotem w słońcu. Ma śniadą cerę. Jane jest kobietą, która jest często podziwiana za swoją urodę, która nie jest częsta wśród wiejskiej części Azure. Jane zawsze podziwiała osoby z wyższych sfer za ich wygląd i sposoby, w których potrafią swoją urodę podkreślić. Janelle nie jest bogata, więc nie stać jej na piękne suknie, czy klejnoty. Ubiera się zazwyczaj w proste, lniane sukienki.

5 Charakter : Ciężko jest określić charakter Janelle. Ona jest kobieta, a jak wszyscy doskonale wiedzą, kobiety codziennie zachowują się inaczej. Spróbuję dać wam zarys jej charakteru, ale ostrzegam, że nie zawsze będzie taka, jaką ją postrzegacie. Jest to osoba o trudnym charakterze. Jest typem marzycielki, którą trudno oderwać od swojego, wymyślonego świata. Dla swoich przyjaciół jest bardzo wierna i troskliwa. Nie ma wielu wrogów. Jest raczej delikatna i nie lubi się kłócić. Na pewno jest osobą wrażliwą. Jak każda kobieta ma takie dni, kiedy jest zła, ale wtedy woli unikać ludzi, żeby ich nie urazić. Pomimo swojego niezbyt dobrego pochodzenia, umie czytać książki, co jest rzadką umiejętnością nawet wśród szlachty. Kiedy przychodzą dni załamania, Jane wtedy chodzi na długie spacery i śpiewa, co daje jej ukojenie. Dziewczyna często stawia na swoim, ale robi to w sposób tak delikatny, że nawet ludzie nie wiedzą kiedy, a dzieje się tak, jak ona chce. Nienawidzi kłamstwa i osób, które nie lubią jej słuchać. Panienka Scarlet uwielbia mówić. Często zagaduje sąsiadkę, czy inne starsze kobiety w sąsiedztwie, ponieważ nie umie dogadać się z rówieśnikami, których tutaj mało.

6 Historia : Janelle mieszka na wsi, w królestwie Azure. Jej rodzice byli bardzo staży kiedy ona przyszła na świat. Długo tu nie pożyli i w wieku 7 lat, Jane została sierotą wraz ze starszym bratem, który się nią potem zajął. Jej brat szkolił się na wojownika i pewnego razu, gdy był jakiś alarm i poszedł walczyć, zginął od strzały, która przebiła go na wylot. Janelle zamknęła się w swoim małym domku i nie jadła przez cztery dni, piła tylko wodę, która pozostała w domu. Miała wtedy 13 lat. W końcu po błaganiach i prośbach sąsiadki, pani Leonardy, znów zaczęła jeść i przeprowadziła się do niej i jej męża. Niestety pani Leonarda nie mogła mieć dzieci. Może to i dobrze, bo dbała o Jane jak o własną córkę. Niestety Jane musiała ciężko pracować. Codziennie nosiła wodę ze studni, karmiła zwierzęta i chodziła po małe zakupy. Życie nie zgotowało dla niej szczęśliwego dzieciństwa.
Wszystko wydawało się takie normalne. Jane myślała, że w końcu ustatkowała się w życiu, że znalazła szczęście.. Zaczęło się tak..
Jane pewnego dnia spotkała dziewczynę, której nigdy wcześniej nie widziała. Była to Annabelle Bellavence. Dziewczyna nie wiedziała, że to księżniczka Azure. Przypadły sobie do gustu i po pierwszym już spotkaniu zostały przyjaciółkami. Ale to nie koniec nowych znajomości.. Jane spotkała też Alexa Meadowsa - bardzo przystojnego chłopaka w którym się zadurzyła. Był jeden mały problem - nie pamiętała jak go spotkała.
Do tej pory pozostało niewyjaśnione, że on ją zahipnotyzował...
Jane niedługo po tym dowiedziała się, że Ann jest księżniczką. Byłoby wszystko świetnie, gdyby Alex jej nie pocałował. Po tym pocałunku spadła na nią lawina nieszczęść.. Annabelle zmarła, Alex zniknął.. Wszystko nie tak!
Dziewczyna udała się na pogrzeb księżniczki wraz z całą społecznością Azure. W między czasie poznała Nathaniela i dowiedziała się, że ten jest wampirem. Jak ty byś się czuł, gdybyś tak w niedługim czasie dowiedział o tylu rzeczach? Brawa dla Jane, że się nie załamała!
Na stypie Suzanne powiedziała jej, że Elizabeth, prababka Jane miała romans z królem i owocem ich miłości była babka dziewczyny.
Czyli podliczając, Janelle Scarlet jest prawowitą władczynią Azure.

7 Zainteresowania : Czytanie książek, śpiew, długie spacery.

_________________

Jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy,
czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 26
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Janelle Scarlet

Pisanie by Janelle Scarlet on Sro Gru 07, 2011 12:10 pm

I do razu samoakcept. Nyan Jane

_________________

Jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy,
czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
avatar
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 26
Skąd : Azure

Zobacz profil autora http://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Janelle Scarlet

Pisanie by Annabelle Bellevance on Sro Gru 07, 2011 12:45 pm

Pff... nie ma tak dobrze. Ja ją muszę sprawdzić!
...
Ech... no nie powiem, mogłaś się troszeczkę bardziej postarać. Taka jakby niedopracowana, ale no dobrze... niech już ci będzie. Akcept, ale tylko z litości.

xD

_________________
What you did to me boy I can’t forget.
If you think I’m coming back don’t hold your breath!

avatar
Annabelle Bellevance

Liczba postów : 131
Punkty : 187
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Skąd : Azure

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Janelle Scarlet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach