Królestwo Azure


Join the forum, it's quick and easy

Królestwo Azure
Królestwo Azure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wzgórze

2 posters

Go down

Wzgórze Empty Wzgórze

Pisanie by Janelle Scarlet Czw Gru 15, 2011 8:13 pm

Z tego wzgórza można wieczorami zaobserwować przepiękne zachody słońca, kiedy to niebo zmienia kolor na pomarańczowym, a fale dźwięcznie odbijają się o brzeg...
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Janelle Scarlet Pon Lut 06, 2012 7:36 pm

Janelle uwielbiała to miejsce. W dzieciństwie przychodziła tutaj i oglądała zachody słońca, które były tutaj naprawdę widowiskowe. Dzisiejszego wieczoru zebrało ją na wspomnienia. Wzięła więc pamiętnik Elizabeth i wyruszyła nad wzgórze. Nie miała tu blisko, ale dla tych kilku chwil mogła się poświęcić.
Usiadła na ziemi, podwinęła nogi pod siebie i z cichym westchnieniem rozejrzała się dokoła. Po chwili już jej się trochę znudziło to patrzenie się w dal, więc wzięła pamiętnik i zaczęła go czytać. Elizabeth była kompletnym jej przeciwieństwem.. Była bardzo.. głośna? Tak, to chyba właściwe słowo. Cały czas mówiła, była nadpobudliwa, wszędzie było jej wszędzie i nie pasowała na rolę jej prababki.
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Benjamin North Pon Lut 06, 2012 7:43 pm

- Twoja babka była całkiem... Sympatyczna?
Ben usiadł obok Jane i wyciągnął przed siebie długie nogi.
- Zanim Ci to oddałem, to co nieco czytałem. Wiesz, nawet ja czasami potrzebuję odrobiny kultury.
Uśmiechnął się do niej, ale po chwili spoważniał.
- Co u ciebie?
Położył głowę na ziemi i zamknął oczy delektując się ostatnimi promieniami zachodzącego słońca.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Janelle Scarlet Pon Lut 06, 2012 7:53 pm

Z zamyślenia wyrwał ją czyjś głos. Odwróciła się powoli i dostrzegła Benjamina. Uśmiechnęła się ciepło i odłożyła pamiętnik na bok.
- Cześć.
Pokiwała głową i westchnęła ciężko.
- Nie przypuszczałabym, że tak wyglądała moja prababka. Ona znała wszystkich, wszyscy ją znali, na była.. elitą. Miała wszędzie przyjaciół, była rozrywkowa i śmiała. - pokręciła głową z dezaprobatą. - Jeeej.
Spojrzała na niego i wzruszyła ramionami.
- Wszystko w porządku.. Właściwie.. Nie wiem czy wiesz, ale Alex wrócił. - powiedziała ożywionym głosem, a jej oczy wyrażały wielką radość. Położyła się obok Benjamina i podłożyła łokieć pod głowę.
- A co u Ciebie? - spytała po chwili, zdając sobie sprawę, że nie powinna być tak niegrzeczna.
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Benjamin North Pon Lut 06, 2012 8:01 pm

- Wiem, że wrócił. Rozmawiałem z nim. Był jak zwykle przemiły i uprzejmy. Ja też się starałem, ale chyba niezbyt mi wyszło, bo gdy wychodziłem odniosłem wrażenie, że chciał mi coś wepchnąć w plecy. No i nie pomagał też Pan Fontanna Cnót i Dobroci, Nathaniel Wood. On chyba też mnie nie lubi.
Obrócił głowę w jej stronę i z przerażeniem stwierdził, że ich twarze dzieli tylko kilka centymetrów. Stanowczo za blisko.
Podniósł się i usiadł. Oparł łokcie o kolana i na chwilę zamilkł.
- W porządku. Życie toczy się dalej, z tym tylko, że życie wampira toczy się dalej bardzo, ale to bardzo wolno.
Urwał na chwilę, a potem głęboko odetchnął.
- No i od tak dawna nie widziałem Suzanne, że czuję się jakbym znów umierał.
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Janelle Scarlet Pon Lut 06, 2012 8:12 pm

- Nathaniel był dla Ciebie niemiły? Przecież to do niego niepodobne.. - zamyśliła się chwilę. Czyżby Nate się zmienił? - Widzieliście się? W sensie, że z Alexem?
Janelle nie rozumiejąc zachowania Benjamina, spojrzała na niebo, które powolutku zaczynało ciemnieć. To co powiedział Ben całkowicie nią wstrząsnęło i ją rozczuliło. Nie znała bardzo dobrze Suzanne, ale życzyła jej dobrze i stanowczo była za tym, żeby byli razem. Ba, nawet mogła im trochę pomóc.
Spojrzała na Benjamina i uśmiechnęła się pocieszająco.
- Nie bój się, jest cała i zdrowa. I pewnie umiera z tęsknoty za Tobą. I oo..
Wstała gwałtownie i wbiła wzrok w chłopaka.
- Mam plan. Nie ma nie, tylko słuchaj. Skoro długo jej nie widziałeś, to wiesz co zrób? Przygotuj jej jakąś niespodziankę, czy coś. Użyczam Ci nawet do dyspozycji zamku. - uśmiechnęła się szeroko i położyła ręce na kolanach. - Coś takiego romantycznego.. Nie wiem, możesz nawet grajków. Jakąś kolację, kwiaty..
Janelle Scarlet
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371
Join date : 28/11/2011
Age : 32
Skąd : Azure

https://azure.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Benjamin North Pon Lut 06, 2012 8:23 pm

- Widzieliśmy się. Mówiłem przecież, że rozmawialiśmy. Możesz go spytać, jeśli chcesz. I tak Nathaniel był dla mnie niemiły. Chociaż może to lepiej? Może jakimś cudem okaże się, że pod powłoką całkowitej bezbarwności i braku charakteru ma jakąś osobowość?
Wyszczerzył się do Janelle i po chwili parsknął.
- To dobre dla małolatów. Nie lubię takich bzdet.
Znów położył się na trawie z rękami pod głową i zapatrzył się w niebo. Mógł dostrzec już pierwsze gwiazdy.
- Poza tym, chyba nie mogę tak po prostu do niej iść. Nie wiem czy zauważyłaś moją nieobecność, ale nie było mnie przez kilka dni. Myślałem, że już nigdy nie wrócę i tak jakby pożegnałem się z Suzanne. Na wieki, na wieczność, na zawsze. Głupio by było gdybym teraz wrócił, stanął w jej drzwiach i oczekiwał, że zarzuci mi ręce na szyję, a potem będziemy żyć długo i szczęśliwie...
Benjamin North
Benjamin North

Liczba postów : 58
Punkty : 72
Join date : 09/12/2011
Age : 157
Skąd : Azure

Powrót do góry Go down

Wzgórze Empty Re: Wzgórze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach