Królestwo Azure


Join the forum, it's quick and easy

Królestwo Azure
Królestwo Azure
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pamiętnik Alieen

Go down

Pamiętnik Alieen Empty Pamiętnik Alieen

Pisanie by Alieen Danvers Nie Gru 11, 2011 8:57 pm

Pamiętnik Alieen Oldthoughtsbyblotoangel
Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of them is dead.
Alieen Danvers
Alieen Danvers

Liczba postów : 61
Punkty : 67
Join date : 09/12/2011

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Alieen Empty Re: Pamiętnik Alieen

Pisanie by Alieen Danvers Wto Gru 13, 2011 11:37 am

Spójrz Paul, radzę sobie bez Ciebie doskonale. Żyję, mam się dobrze braciszku. Wcale Cię nie potrzebuję! Tylko powiedz mi, dlaczego co noc nawiedzasz mnie w snach, z nożem wbitym w serce, z martwymi oczami, w kałuży krwi...
Może wreszcie znalazłam swoje miejsce, tu w Azure, są istoty podobne do mnie. Nie chcę Cię już pamiętać, muszę odgonić od siebie całą przeszłość. Wszystkie błędy które popełniłam. Całe to życie, to cierpienie, którym płacę właśnie przez ciebie. Płacę za Twoje błędy!
To całe moje być i nie być stoi na krawędzi. Całymi dniami szukam powodu, dla którego powinnam jeszcze żyć. Mam już ponad sto lat. Czy jest sens przeżyć kolejne sto, zmuszona wyrzutami sumienia i odprawianiem pokuty każdej pełni?
Spójrz Paul, jak wielką mi krzywdę zrobiłeś. Tak wielką, że błąkam się po świecie, bez przyjaciół.
Niczym Kain.
Alieen Danvers
Alieen Danvers

Liczba postów : 61
Punkty : 67
Join date : 09/12/2011

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Alieen Empty Re: Pamiętnik Alieen

Pisanie by Alieen Danvers Nie Gru 18, 2011 4:20 pm

Poniżam się, Paul. Poniżam się sama. Siedzę gdzieś na placu głównym. Tak, na placu, nie na uboczu, nie w samotności, a na placu. Wiem Paul, też się dziwie. Ale wiesz co? Czasami w tłumie można się poczuć bardziej samotnie, niż na uboczu.
Mam wrażenie, że ktoś dał mi broń i powiedział "Użyj jej, gdy nadejdzie odpowiednia chwila", a teraz obserwuje mnie. Czeka na mój błąd, czeka aż się potknę na swoich własnych błędach. Och Paul! Co byś mi powiedział, gdybyś żył? Co by się działo, gdybym cię nie... zabiła? Gdyby życie było idealne, pewnie bym nie żyła. Tak powinno być, powinnam teraz gnić na cmentarzu zamiast żyć z tym przekleństwem pełni księżyca.
Gdybyśmy wycofali ten ostatni rok naszego wspólnego życia, byłbyś ze mnie dumny?
Tęsknię za Tobą Paul...
Nawet nie wiesz jak żałuję tego, co zrobiłam!
Alieen Danvers
Alieen Danvers

Liczba postów : 61
Punkty : 67
Join date : 09/12/2011

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Alieen Empty Re: Pamiętnik Alieen

Pisanie by Alieen Danvers Czw Gru 29, 2011 8:45 pm

A co gdybym Ci powiedziała, że jestem szczęśliwa? Uwierzyłbyś mi? Latami chodziłam z przywieszoną plakietką z napisem "włóczęga", czy to możliwe, że właśnie się jej pozbyłam? Czy mogę stwierdzić, że zapłaciłam już za swoje błędy? Zaczynam się wyzbywać poczucia winy. Wiem, że do końca jeszcze bardzo daleko, ale może dzięki temu któregoś dnia się obudzę i pomyślę sobie "Jestem wolna!". Będę mogła żyć swoim własnym życiem, oderwę się od przeszłości raz na zawsze! Gdybyś żył, Paul, powiedziałbyś zapewne "Marzenia nie są karalne", mam rację? Zawsze tak mówiłeś, kiedy opowiadałam ci o rzeczach, które chciałam dokonać. Tak naprawdę nigdy we mnie nie wierzyłeś.
Chyba nie powiesz, że się mylę...
Alieen Danvers
Alieen Danvers

Liczba postów : 61
Punkty : 67
Join date : 09/12/2011

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Alieen Empty Re: Pamiętnik Alieen

Pisanie by Alieen Danvers Nie Lut 12, 2012 4:58 pm

Zakładając ten pamiętnik sądziłam, że będę wylewała tu wszystkie moje żale i smutki, obwiniała się za przeszłość i bez przeryw myślała Tobie, Paul.
Chyba już dorosłam wiesz? Wyrosłam ze swojej dziecięcej naiwności i kary, którą sama na siebie nałożyłam. Cały wiek mi to zajęło. Cały wiek przebaczałam tak naprawdę sama sobie, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo siebie niszczę.
Bo przecież to Ty mnie zniszczyłeś, Paul. Dlaczego więc to ja siebie obwiniam, a nie Ciebie? I wiesz co? Mam ochotę wyrwać te kartki z pamiętnika i spalić je razem ze wspomnieniami. Chyba na to trochę za wcześnie, ale obiecuję, kiedyś tego dokonam. Kiedyś zaśmieję się losowi prosto w twarz i powiem: Patrz! Pozbierałam się, zrobiłam wszystko co mogłam.
I będę szczęśliwa w mojej urojonej rzeczywistości.
Alieen Danvers
Alieen Danvers

Liczba postów : 61
Punkty : 67
Join date : 09/12/2011

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Alieen Empty Re: Pamiętnik Alieen

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach